1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
1893
akvarel
47 x 21 cm
Signatura: sign. LD V. P.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
22,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD V Preissig, LD monogram PV. v tisku
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
19,8 x 27,8 cm
Signatura: signováno LD iniciály PV, popsáno PD Invention
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
19,5 x 28,2 cm
Signatura: signováno LD iniciály PV, popsáno PN Proportion
1908
29 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v desce Concarneau sout 08
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |