1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
barevný tisk
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 24,5 ✕ š 19 cm
Signatura: LD Vojt Preissig
v 6,5 ✕ š 5 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 23,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 5 cm
Signatura: neznačeno
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
3 x zinkografie
10 x 9,5 / 5 x 5 cm
Signatura: PD St. Kulhánek, LD Kulhánek v tisku
3 x grafický list
7 x 5,5 / 3 x 2,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram PV v tisku
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram PV v tisku
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x barevná litografie
25 x 20 / 24,5 x 45,5 cm
Signatura: 15 x monogram PV v tisku