1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
7 x 5 cm
Signatura: nečitelně
6,5 x 5 cm
Signatura: PV
15,2 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
9,5 x 15,2 cm
Signatura: nesignováno
11,8 x 11 cm
Signatura: v tisku PV
6,5 x 5 cm
Signatura: PV.
15 x 11 cm
Signatura: V. Preissig
1909
barevná akvatinta, akvarel
22 x 31 cm
10 x 10 cm
Signatura: v tisku PV.
4 x 4 cm
Signatura: nesignováno
8,5 x 7 cm
Signatura: nesignováno
7,5 x 4 cm
Signatura: nesignováno