1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
kresba tužkou, akvarel
5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
29 x 49 cm
Signatura: naznačeno
8 x 6,5 cm
Signatura: PN monogram PV v tisku
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: LD monogram PV
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: UD monogram PV
1916
17 x 11 cm
Signatura: neznačeno
6,5 x 4,5 cm
Signatura: LU monogram PV. v tisku
6 x 5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, akvarel
14 x 14 cm
Signatura: LD monogram PV
ocelorytina
5 x 3,5 cm
Signatura: na známce v tisku jméno rytce B. Housa 1988
15 x 15 cm
18 x 13 cm