1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
barevný tisk
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
1900
barevná akvatinta
39 x 24 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
barevná akvatinta
33 x 20,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
1909
10 x 7 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
1913
4 x 5 cm
Signatura: PD monogram PV. v tisku
kresba tužkou, akvarel
5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
1913
4 x 5 cm
1913
4 x 6 cm
1905
barevný lept s akvatintou
36 x 27,5 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
1913
4 x 5 cm
1913
4 x 5 cm
1913
4 x 6 cm