1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
barevný lept s akvatintou
25 x 20 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
19 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1912
lept, karton
17 x 13 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
24,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
barevný lept, karton
27 x 19 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1893
kvaš, tužka, karton
35,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD V. Preissig 93
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
1901
54 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD V. Preissig 1901
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1922
barevný lept s akvatintou
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v tisku PV, tužkou 22