1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
22 x 31 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2 x akvatinta
12 x 8,8 cm, 12 x 8,8 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1893
kvaš, tužka, papír
35,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD V. Preissig 93
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |