1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
1922
akvarel, kvaš, papír
19,5 x 28,1 cm
Signatura: sign. LD Vojtěch Preissig, popsáno PN Balance
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
20 x 28,1 cm
Signatura: sign. DU PV, PD popis Concentration