1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
kvaš, tuš, karton
36,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. DU PV, PD Jan 4.1923
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1909
akvarel, tuš, lepenka
23,3 x 30,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1909
akvarel, tuš, lepenka
23,3 x 30,8
Signatura: sign. LD PV
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD PV
1911
koláž, kvaš, karton
25 x 17,5 cm
Signatura: sign. DU PV
1916
kresba tužkou, karton
18,7 x 12,7 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |