1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
barevná akvatinta
40 x 19,2 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
22 x 18 cm
Signatura: monogramem PV
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |