1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
barevná akvatinta
22 x 36 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1909
barevná akvatinta, č. 16
23,3 x 31 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku PV
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná akvatinta, č. 16
22 x 31 cm
barevný lept s akvatintou
22,2 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku PV.
barevný lept s akvatintou
21,8 x 30,8 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku značeno PV.