1928–2001
49
124 %
190 000 Kč
620 Kč
380 000 Kč
enkaustika, plátno, sololit
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 70
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
23 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
enkaustika, malířská lepenka
20,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 73
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
enkaustika, plátno, překližka
57 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |