1928–2001
49
124 %
190 000 Kč
620 Kč
380 000 Kč
enkaustika, plátno, překližka
44 x 34 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
enkaustika, plátno, sololit
60 x 71 cm
Signatura: PD V. Kiml 76