1928–2001
49
124 %
190 000 Kč
620 Kč
380 000 Kč
olej, plátno, sololit
62 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 74
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit, autorský rám
30 x 38 cm
Signatura: sign. DU V. Kiml 72
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |