1928–2001
49
124 %
190 000 Kč
620 Kč
380 000 Kč
lept 48/100
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: PD V. Kiml 81
monotyp
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD V. Kiml 65
lept 16/35
9,5 x 7 cm
Signatura: PD V. Kiml 83
lept 11/50
9 x 7 cm
Signatura: PD V. Kiml 81
70. léta 20. stol.
olej, juta, sololit
110 x 74 cm
Signatura: PD V. Kiml
enkaustika, textil, překližka
50 x 40 cm
Signatura: PD V. Kiml, na rubu V. Kiml 74
monotyp
45,5 x 38 cm
Signatura: PD V. Kiml 64
lept 45/100
14 x 10 cm
Signatura: PD V. Kiml 81
enkaustika, olej, malířská lepenka
43 x 32 cm
Signatura: PD V. Kiml
enkaustika, tkanina, sololit
22 x 19,5 cm
Signatura: PD V. Kiml
enkaustika, tkanina, sololit
22 x 19,5 cm
Signatura: PD V. Kiml
enkaustika, tkanina, sololit
23 x 20,5 cm
Signatura: PD V. Kiml