1928–2001
49
124 %
190 000 Kč
620 Kč
380 000 Kč
enkaustika, tkanina, sololit, autorský rám
22,5 x 19,5 / 42,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 76
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
enkaustika, olej, malířská lepenka
43 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |