1928–2001
49
124 %
190 000 Kč
620 Kč
380 000 Kč
enkaustika, plátno, sololit
49 x 39 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
enkaustika, překližka s řídkou textilií
24 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |