1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 92 ✕ š 73 cm
Signatura: PN VHejna 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, plátno
v 40 ✕ š 60 cm
Signatura: LD V Hejna, na rubu na blindrámu V Hejna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 64 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD V. Hejna, na rubu na blindrámu V. Hejna
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 50,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LN V Hejna, na rubu V Hejna 38
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
61 x 88 cm
Signatura: sign. PN V Hejna 38
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
62 x 48 cm
Signatura: sign. PN VH
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
67 x 90 cm
Signatura: sign. PD V Hejna 41
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, akvarel, olej, pastel, koláž
25 x 29,5 cm
Signatura: sign. NU Hejna
olej, asambláž
28,5 x 89 cm
Signatura: sign. na rubu V. Hejna 1960
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, asambláž, sololit
36 x 58 cm
Signatura: sign. LU monogram VH 63, na rubu Hejna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, karton
30 x 43 cm
Signatura: sign. LD V. Hejna 46
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, lepenka
30 x 20 cm
Signatura: sign. PN VH
kvaš, pastel
Signatura: sign. PD V. Hejna Paris 1947
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |