1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 92 ✕ š 73 cm
Signatura: PN VHejna 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, asambláž
28,5 x 89 cm
Signatura: sign. na rubu V. Hejna 1960
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
komb. technika, akvarel, olej, pastel, koláž
25 x 29,5 cm
Signatura: sign. NU Hejna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |