1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 92 ✕ š 73 cm
Signatura: PN VHejna 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, asambláž, dřevo
69,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu V Hejna 67
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
1968-1970
dřevo, kov (přilba Wermachtu), kůže, křída
v. 47 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |