1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 92 ✕ š 73 cm
Signatura: PN VHejna 66
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, překližka
v 28,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PN Hejna, na rubu 2 × V Hejna