1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 92 ✕ š 73 cm
Signatura: PN VHejna 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, překližka
18,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PN V. Hejna
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
olej, překližka
20,5 x 39 cm
Signatura: sign. PU V. Hejna 41