tuš, pastel
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 51
pastelky, tužka
v 9 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z.
kvaš, akvarel
v 8,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram B. V.
v 65,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Dungel 73
barevný pastel, karton
v 50 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD J. Ruszelák 94
kresba tuší, běloba, papír
v 41,5 ✕ š 57,5 cm
kombinovaná technika, tempera, akvarel, papír
v 44 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Malina 2000
uhel, akvarel, ruční papír
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jedlička 2016, na rubu Petr Jedlička 2016
barevný pastel, ruční papír
v 45 ✕ š 57,5 cm
akvarel, pastel
v 52,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD monogram KPK
akvarel
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Konůpek 45
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD monogram 1911 30. 1.
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PN monogram 1911 26. 1.
kvaš
v 16,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 40 ✕ š 27,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu 31. 3. 85 a razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 43 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu 23. 10. 76 a razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu 21. 7. 87 a razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 28,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Tomek / 10. VIII. 66, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 22,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu 28. 4. 83 a razítko pozůstalosti autora
litografie, akvarel
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: LD Zívr
litografie, akvarel
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Zívr
tušová kresba perem
v 10 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Karel Nepraš
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion