v 31,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram L. K. 97, na rubu 1997 Ludvík Kundera
v 15,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
kombinovaná technika, papír na kartonu
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: D Mirek Kaufman 2016
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vašíček 86
v 11,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Feigl
11 x 19,5 cm / 21x 30 cm list
Signatura: PD J Vaněk
kombinovaná technika, koláž, akryl, uhel, karton
v 61 ✕ š 89 cm
Signatura: PD J. Kotík 1997 II
akvarel, tuš, karton
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: UN A. Lamr 77
kresba tuší, karton
v 44 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Karel Nepraš 1973
8× kresba tuší, karton
v 59 ✕ š 42 cm
Signatura: 8× na rubu Jan Kubíček 1969–1979, na přebalu Jan Kubíček / 1979
kresba tuší, akvarel, karton
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: UD Konůpek 30
kvaš, akvarel, karton
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Miloš Jiránek II–IX 904
kombinovaná technika, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
akryl, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
akryl, tisk
v 60,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD R. Fila 94
akryl, tisk
v 69 ✕ š 49 cm
Signatura: PD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, ofset
v 63,5 ✕ š 45 cm
Signatura: UD R. Fila 08
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, ofset
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: UD R. Fila 08
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno