2010
vodáž
29,5 x 21 cm
Signatura: na rubu Z. Kulvait 2010
2010
vodáž
29,5 x 21 cm
49 x 33 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1992
1985/1986
barevný pastel
27 x 33,5 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě 1985 Vilém Rechmann
akvarel, karton
17,5 x 22,5 cm
Signatura: LD monogram VŠ 19
propalování, koláž, kresba tužkou
59,5 x 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
kombinovaná technika, kvaš, karton
37 x 54 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
barevný pastel
37,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 35.
pastel, tužka, fix, karton
72 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
barevný pastel, křídy, papír
29 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, tuš
51 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
80. lét a20. s
barevný pastel, karton
36,5 x 33 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kresba tuší, karton
47 x 31 cm (výře
Signatura: sign. PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |