barevný dřevoryt / dřevoryt, tuš
12,5 x 9,5 / 12,5 x 8,5 cm
Signatura: 2 x D A. Macková, 1 x LD monogram AM v tisku
2 x dřevoryt
8,5 x 11 / 6,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Macková
v 38 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1901 v tisku
v 18 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku
dřevoryt, akvarel
v 35 ✕ š 28 cm
v 22, ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Gottfried Graf, LD 1916 v tisku
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
lept, barevná akvatinta
v 29,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Veit 03