litografie
v 14 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti
barevný lept, lept
18,5 x 13,5 / 12,5 x 8 cm
Signatura: PD St. Kulhánek, UD St. Kulhánek 1929 v tisku / PD Stan. Kulhánek, LD Kulhánek St. a PD 1920 v tisku
v 34 ✕ š 41 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1910 v tisku
v 34,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko TFŠ
v 32 ✕ š 40 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PU monogram TFŠ 1911 v tisku
v 24 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LU monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
lept 31/50
v 32,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Hönich, LD Hönich Munchen 1919 v tisku
lept 31/50
v 27 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 31 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 37 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Hönich, Heinrich Hönich 1915 v tisku
lept 31/50
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 42,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Hönich
dřevoryt, akvarel
v 35 ✕ š 28 cm
3 x litografie
21 x 15,5 / 25 x 15,5 cm
Signatura: 3 x PD A Kašpar 1916, 3 x D monogram AK (2 x 1916) v tisku
litografie
v 30 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 10 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
dřevoryt, hedvábný papír na papíru
v 29 ✕ š 23 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram FK 10. v tisku
v 34 ✕ š 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ 1913 v tisku
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Josef Čapek
3 x grafický list
7 x 5,5 / 3 x 2,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram PV v tisku