1889–1970
Pravoslav Kotík – významná umělecká osobnost české moderny.
V letech 1916 až 1920 byl jedním z členů Spolku výtvarných umělců Mánes.
476
144 %
84 545 Kč
12 737 Kč
900 000 Kč
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 65, na rubu P. Kotík 1965
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
55 x 41 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, lepenka
51 x 41 cm
Signatura: sign. LD Kotík
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej na plátně a na lepence
34 x 46 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře P. Kotík 40
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1924
olej, plátno
72 x 95 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1924
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kresba tužkou, papír
25 x 37 cm
Signatura: sign. monogramem P. K. 28
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tuš, pastel
17 x 21 cm
Signatura: sign. LD P. K. 26
olej na překližce
36 x 50,5 cm
Signatura: signováno a datováno PN P. Kotík 26
olej na plátně
70 x 89 cm
Signatura: signováno a datováno PD P. Kotík 1925
kvaš
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 45
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kvaš
32,5 x 25 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 48
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 65
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |