1889–1970
Pravoslav Kotík – významná umělecká osobnost české moderny.
V letech 1916 až 1920 byl jedním z členů Spolku výtvarných umělců Mánes.
476
144 %
84 545 Kč
12 737 Kč
900 000 Kč
olej, překližka
65 x 42 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 37
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
olej, lepenka
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 57
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
akvarel, karton
29,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 29
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
akvarel, karton
21 x 32 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
uhel, tužka, karton
29 x 38 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
100 x 65 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 49
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
olej, lepenka
45,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík
olej, plátno
96 x 69 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík, na rubu autorem P. Kotík 1927 Lindberg Via Paříž
Vyvolávací cena: | 640 000 Kč |
pastel, uhel, karton
38 x 44 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 26
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
57 x 67 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 1927
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
61 x 60 cm
Signatura: sign. DU P. Kotik 45
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu P. K.
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |