1889–1970
Pravoslav Kotík – významná umělecká osobnost české moderny.
V letech 1916 až 1920 byl jedním z členů Spolku výtvarných umělců Mánes.
476
144 %
84 545 Kč
12 737 Kč
900 000 Kč
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1916
olej, malířská lepenka
47 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1916
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
60 x 81,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 43, na rubu P. K.
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
31 x 23,5 cm
Signatura: sign. na rubu P. Kotík 1934
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 47
olej, karton
24 x 35 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 33
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
40,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 48
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |