1889–1970
Pravoslav Kotík – významná umělecká osobnost české moderny.
V letech 1916 až 1920 byl jedním z členů Spolku výtvarných umělců Mánes.
476
144 %
84 545 Kč
12 737 Kč
900 000 Kč
olej, plátno
60 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1918
olej, překližka
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1918
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1924
krajon, papír
48 x 32 cm
Signatura: sign. LD P.K. 1924
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
30 x 41 cm
Signatura: sign. DU PK
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. DU P.K., na rubu P. Kotík 1943
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1915
olej, karton
33 x 48 cm
Signatura: sign. PD Kotík 1915
olej, plátno, lepenka
34,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 36
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
25 x 20,5 cm
Signatura: sign. DU P.K.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD P.K.
olej, lepenka
33 x 22 cm
Signatura: sign. PN P.K. 30
33 x 24 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 68