1889–1970
Pravoslav Kotík – významná umělecká osobnost české moderny.
V letech 1916 až 1920 byl jedním z členů Spolku výtvarných umělců Mánes.
476
144 %
84 545 Kč
12 737 Kč
900 000 Kč
akvarel, karton
24 x 32 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 48
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
32 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 28
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
32 x 41 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 29
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
37 x 50 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno, překližka
33 x 14 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akvarel, karton
23 x 29 cm
Signatura: sign. PD P. K. 45/IV
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
46 x 66 cm
Signatura: sign. PN P.K. 32, na rubu P.K.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
40. léta 20. s
25 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD P. K.
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
50 x 36 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |