1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, plátno
53 x 73 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, plátno, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: PD O Bubeníček
olej, lepenka
24 x 31 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, lepenka
24 x 33,5 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, lepenka
24 x 31 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, lepenka
30 x 48 cm
Signatura: O. Bubeníček
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: O. Bubeníček 29
olej, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: O. Bubeníček 29
1908
olej, lepenka
31 x 24 cm
Signatura: O. Bubeníček 08
1916
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signatura: LD O. Bubeníček 16.