1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 11 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 26,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 19. 8. 31.
v 21,5 ✕ š 26 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 28. 8. 31.
v 19,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 26 cm
Signatura: neznačeno
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD monogram OB / 08
2 x kresba tužkou
2 ks 16 x 20 cm
Signatura: neznačeno
3 x dřevoryt, akvarel
12,5 x 11,5 / 7,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, akvarel / tisk
14,5 x 10 / 6,5 x 5 cm
Signatura: D O. Bubeníček v tisku