1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: LD O Bubeníček 1896
2 x kresba tuší
11 x 6,5 / 11,5 x 15,5 cm
Signatura: PD monogram OB, LD 97, PD monogram OB / 98
olej, lepenka
47,5 x 53 cm
Signatura: LD O Bubeníček
akvarel, karton
29 x 26 cm
Signatura: PD O Bubeníček
akvarel, karton
29 x 26 cm
Signatura: PD O Bubeníček
olej, lepenka
26 x 34 cm (výřez)
Signatura: PD O Bubeníček
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: LD O. Bubeníček
olej, lepenka
33,5 x 49 cm
Signatura: PD O Bubeníček
olej, lepenka
33,5 x 39 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD O. Bubeníček
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD O. Bubeníček
olej, malířská lepenka
41 x 51 cm
Signatura: LD O. Bubeníček