1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
15 x 10 / 10 x 16 cm
Signatura: neznačeno
v 13 ✕ š 19 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
12 x 15 / 8 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tuší, akvarel
10 x 17 / 5 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
9,5 x 15,5 / 8 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
2 ks 15 x 22 cm
Signatura: 1 x PD monogram OB 15. 1. - 15
kresba perem, pastel, lavírovaná kresba
v 11 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
8 x 9,5 / 8 x 13,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček 24, LD O Bubeníček
3 x kresba tužkou
17 x 11 / 13,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
v 12,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
17,5 x 24 / 17,5 x 22 cm
Signatura: PD monogram OB. 24./ 8. 20, LD monogram OB 1./ 9. - 30
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno