1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
14 x 22,5 / 16 x 19,5 cm
Signatura: PD O Bubeníček 16. 9. - 35., PD monogram B
kresba tužkou, hedvábný papír na papíru
v 15 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 32
2 x kresba tužkou
11 x 14,5 / 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
pastel, barevný papír
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
v 11,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD monogram OB
2 x kresba perem, akvarel
12 x 18 / 16 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno