1920–2018
77
118 %
70 000 Kč
70 000 Kč
akvarel
74,5 x 55 cm
Signatura: LD M. Netík 60.
olej, plátno
62 x 30,5 cm
Signatura: UD M. Netík 82
litografie č. 6
27 x 36 cm
Signatura: PD M. Netík
akvarel
31,5 x 65,5 cm
Signatura: LD M. Netík 66.
akvarel
36,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD M. Netík 79
akvarel
745 x 62 cm (výřez)
Signatura: PD M. Netík 72.
akvarel
39,5 x 48 cm (výřez)
Signatura: LD M. Netík 75.
akvarel, lepenka
51 x 41,5 cm
Signatura: LD M. Netík 75
olej, plátno
68 x 68 cm
Signatura: UD M. Netík 75., LD 3. III.
olej, plátno
68 x 68 cm
Signatura: PD M. Netík 75
olej, plátno na lepence
80 x 65 cm
Signatura: LN M. Netík
akvarel
19,5 x 39 cm (výřez)
Signatura: UD M. Netík 79