1920–2018
77
118 %
70 000 Kč
70 000 Kč
akryl, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
olej, plátno
45 x 38 cm
Signatura: UD M. Netík 80, na rubu na štítku Mir. Netík
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
akryl, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
akryl, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
olej, plátno
51 x 32 cm
Signatura: LD M. Netík 72
kresba perem, lavírovaná kresba
10 x 25,5 cm
Signatura: PD Netík 43
olej, plátno
95 x 40 cm
Signatura: UD M. Netík 78
28,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD M. Netík 68
29 x 40 cm (výřez)
Signatura: LD M. Netík 68