1920–2018
77
118 %
70 000 Kč
70 000 Kč
kombinovaná technika, plátno na podkladu
v 47 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD M. Netík 83
olej, plátno
v 70 ✕ š 140 cm
Signatura: UD M. Netík 79
olej, plátno
v 70 ✕ š 140 cm
Signatura: UD M. Netík 79
akvarel
v 57 ✕ š 39 cm
Signatura: PD M. Netík 78