1920–2018
77
118 %
70 000 Kč
70 000 Kč
olej, plátno
v 60 ✕ š 50 cm
Signatura: LD M. Netík 91
kombinovaná technika, plátno na podkladu
v 47 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD M. Netík 83
olej, plátno
v 70 ✕ š 140 cm
Signatura: UD M. Netík 79
olej, plátno
v 70 ✕ š 140 cm
Signatura: UD M. Netík 79
akvarel
v 57 ✕ š 39 cm
Signatura: PD M. Netík 78
akvarel
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: PD M. Netík 70
akvarel, karton
v 57,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD M. Netík 82.
akvarel, papír na lepence
v 48 ✕ š 64 cm
Signatura: PD M. Netík 71.
olej, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
olej, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
akvarel
41 x 28,5 cm (výřez)