1920–2018
77
118 %
70 000 Kč
70 000 Kč
olej, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
olej, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
akvarel
41 x 28,5 cm (výřez)
akryl, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
olej, plátno
45 x 38 cm
Signatura: UD M. Netík 80, na rubu na štítku Mir. Netík