1920–2018
77
118 %
70 000 Kč
70 000 Kč
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: M. Netík 76
olej, plátno
55 x 58 cm
Signatura: M. Netík 74
olej, plátno
61 x 61 cm
Signatura: M. Netík 81
olej, plátno
50,5 x 40,5 cm
Signatura: M. Netík 92
45 x 42 cm
Signatura: M. Netík 66