1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
140 000 Kč
barevná litografie
31,5 x 41 cm
Signatura: PD M. Holý 43
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD M. Holý 34
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD M. Holý 34
40,5 x 29 cm (výřez)
Signatura: PD MHolý 44
olej, plátno
60,5 x 81 cm
Signatura: PD M. Holý 47
olej, plátno
60,5 x 81 cm
Signatura: PD M. Holý 47
litografie 19/200
26,5 x 34,5 cm
Signatura: M. Holý 71
litografie 19/200
26,5 x 34,5 cm
Signatura: M. Holý 71
pastel, akvarel
17 x 25 cm
Signatura: PD M. Holý 61
barevné křídy
17 x 26,5 cm
Signatura: LD M. Holý 60
kresba uhlem
18 x 26,5 cm
Signatura: LD M. Holý 58
25 x 21 cm
Signatura: PD Holý 63