1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
140 000 Kč
25,5 x 36 cm
Signatura: LD M. Holý Červená Lhota
olej, malířská lepenka
26 x 45 cm
Signatura: PD Holý 44
barevná litografie
11 x 18 cm
Signatura: M. Holý
olej, plátno na lepence
29 x 45 cm
Signatura: PD M. Holý
barevná litografie
11 x 18,5 cm
Signatura: M. Holý
olej, plátno
65 x 56,5 cm
Signatura: PD Holý 26
litografie 14/300
32 x 40 cm
Signatura: M. Holý
barevná litografie
25 x 39 cm
Signatura: M. Holý
litografie
19 x 24 cm
Signatura: M. Holý 71
litografie
22,5 x 16 cm
Signatura: M. Holý
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signatura: M. Holý 36
lept 22/50
29 x 26 cm
Signatura: M Holý 23