1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
140 000 Kč
v 15 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Holý 59
barevný linoryt
v 10,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD M Holý
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Holý - 22
v 15 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Holý 59
barevný linoryt
v 11 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD M Holý
barevný pastel
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD M. Holý 68
barevná litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: PD M Holý 53
akvarel, pastel
36 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD M. Holý 60.
pastel, akvarel
36 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD M. Holý 60.
28 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD M. Holý 55
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD M. Holý 34
olej, plátno
65,5 x 50,5 cm
Signatura: LD M. Holý