1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
litografie
19 x 24 cm
Signatura: M. Holý 71
22,5 x 16 cm
Signatura: M. Holý
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signatura: M. Holý 36