1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
olej, plátno
v 48 ✕ š 20 cm
Signatura: PD M. Holý 38
barevná litografie
11 x 18,5 cm
Signatura: M. Holý
65 x 56,5 cm
Signatura: PD Holý 26
litografie 14/300
32 x 40 cm