1897–1974
84
118 %
140 000 Kč
1 100 Kč
140 000 Kč
lept 22/50
29 x 26 cm
Signatura: M Holý 23
olej, lepenka
28,5 x 48,5 cm
Signatura: M. Holý 43
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: M. Holý 41.
akvarel, pastel, karton
26 x 39 cm
Signatura: M. Holý 60
olej, plátno
81,5 x 60 cm
Signatura: M. Holý 30