1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Miloš Urbásek 1970
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevná serigrafie
26,5 x 29 cm
Signatura: UD Urbásek 85
barevná serigrafie 14/15
49 x 48 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek, PR 1981
lept 1/20
39 x 49,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 1966
lept 3/30
39 x 49,5 cm
barevná serigrafie 14/15
50 x 48 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek, PD 1981
barevná serigrafie 37/100
50 x 50 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek, PD 1980
50 x 32,5 cm (list)
Signatura: UD Urbásek 67
50 x 32,5 cm (list)
Signatura: UD Urbásek 67
50 x 32,5 cm (list)
Signatura: UD Urbásek 67
50 x 32,5 cm (list)
Signatura: UD Urbásek 67
barevná serigrafie
33 x 33 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek
lept 2/20
38,5 x 49,5 cm